Маленькій буковинці необхідна термінова трансплантація печінки
  • 9.11.2016
  • |
  • 373
  • |
  • 0

Надійці Кушнірик з села Ставчани Кіцманського району Чернівецької області дуже потрібна ваша допомога. Нашій донечці всього лише один рік і три місяці, але страждань і болю вона вже зазнала більше, ніж дехто за все життя.

Кожен день життя нашої дитини – це велике Боже чудо. Наша Надійка дуже важко хвора. У неї біліарна атрезія жовчовивідних шляхів і комбінований порок серця. Це не просто діагноз, це – вирок. За цими медичними термінами прихована отрута, яка кожного дня по краплі забирає життя у нашої доні.

У свої 1 рік, і 3 місяці Надійка важить всього 4 кілограми 990 грамів. Її хворобу не подолати ніякими ліками, єдиний порятунок – пересадка печінки. Лікарі у відомій бельгійській клініці Сент-Люк у Брюсселі, які мають величезний досвід подібних операцій, згодилися нас прийняти. Процент виживання дітей з подібним діагнозом – один з найвищих у світі.

Ціна операції і реабілітації – 107 500 євро, витрати на післяопераційний контроль, ліки після операції, переліт, тривале проживання – ще 19 745 євро, всього:127 245 євро. Збір на операцію триває, ми вже зібрали 30907 євро, залишилося зібрати 96 338 євро, але часу залишилося дуже мало, бо в грудні Надійку вже чекають у клініці.

Кожного вечора ми дякуємо Богові за день, прожитий з нашою донечкою і сподіваємося, що цих днів буде ще дуже-дуже багато. У нас є Надія, вона ще маленька, але обовʼязково виросте!

З повагою,
батьки Надійки Кушнірик.

P.S. Адреси в інтернеті, де можна більш докладно довідатися про Надійку:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013554390411
https://www.facebook.com/oksana.ilchuk1
http://renaissance-help.org/children/nadya-kushnirik/

Наші реквізити
ПриватБанк: №4149 4978 7332 3390
Ільчук Оксана ПетрІвна (мама манюні)

Бельгійська клініка погодилась провести операцію, потрібні гроші на лікування
Маленька Надійка з Кіцманщини потребує допомоги чернівчан. Дівчинці один рік. Їй поставили діагноз “Синдром Алажиля”. У дитини не виводиться жовч з організму і отруює його. Потрібна термінова трансплантація печінки. Бельгійська клініка “Сен-Люк” погодилась прийняти Надійку і має успішний досвід проведення таких операцій. Необхідна чимала сума на лікування дитини.

“Донором буде мама дівчинки. Необхідні кошти: на операцію та супутні витрати потрібно 127 000 євро. Станом на 1.11 зібрано 31 000 євро, залишилось ще 96 000 євро. На жаль, без пересадки печінки Надійка не зможе довго прожити, тому батьки просять про допомогу у зборі коштів та поширенні інформації всіх небайдужих. Часу залишилось зовсім мало.
Номер карти ПриватБанку: 4149 4978 7332 3390 – Ільчук Оксана Петрівна (мама дівчинки)”, – пише у соцмережі Андрій Кошель.

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.