В Мамаївцях через децентралізацію люди почали відкликати депутатів.
 • 20.01.2017
 • |
 • 3597
 • |
 • 56

2017.01.19
Перший пішов!?
Буковинське село Мамаївці (5,8 тис. мешканців), перша згадка про яке датується 1580 роком, є одне з найкрасивіших, приваблюючих та мальовничих сіл в Кіцманському районі, тай в усій Чернівецькій області. Про існування цього прекрасного, розкішного та ґаздівського села знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами, в багатьох країнах світу. Адже в ньому проживають порядні, трудолюбиві, терпеливі люди. Мамаївці надзвичайно економічно розвинуте село, прославлене на Буковині своєю акуратністю, добротністю і численними виробничими структурами.
Легенди стверджують, що назва села пішла від знаменитого хана Мамая, який, начебто, зупинявся тут зі своєю ордою перед тим, як наважувався перетинати Карпатські гори. Але, оглядаючись на дату заснування села, більш ймовірно, що це могли бути лише його нащадки. А ось гетьман Пилип Орлик дійсно тут був проїздом у 1722 році.
Село, як цілісний населений пункт, відродився в перший рік незалежності. Але на жаль, протягом цих всіх років не до кінця були проявлені бажання очільників та використані ними всі ресурси, які б могли в рази покращити благоустрій та життя мамаївчан. Не для кого не є секретом те, що мешканців цього села, тай більшість інших сіл та міст України провладні мужі як обманювали і обкрадали, так і до сих пір продовжують обманювати і вже в наглу відкрито грабувати. Всім відомо, що джерело корупційних схем в Україні бере свій початок з маленьких сільських рад, які очолюють не чесні керманичі, і закінчуються Верховною радою та президентом. Тому більшість із сільських голів не підтримують ніякі реформи і виступають проти децентралізації. Їх ніяк не вдається відірвати від корита, бо до цього всього, вони ще й мають підтримку від своїх кишенькових депутатів-посіпак.
Але рано, чи пізно всьому приходить кінець, і зазвичай все те, що має початок, має мати своє завершення!? І обов’язково прийдеться кожному відповідати за свої діяння, якщо не перед своїм народом, то перед судом Божим!
Як кажуть в народі*терпіння си скінчило*
Патріотична дружня та організована громада кута Ділниця, мабуть на нім трішки довше затримався Пилип Орлик, що не скажеш про інші округи де люди ще дрімають, розпочала не зворотну процедуру відкликання депутата. Отож одному із депутатів Мамаївської сільської ради, округу № 1, голові земельної комісії Угринчуку Василю брату сільського голови (мабуть за пріоритетом і став головою комісії), не поталанило на цей раз. Його неодноразова неадекватна поведінка, недолугість та недосвідченість і стала однією з причин такої ганьби. Але основною причиною кажуть односельчани є те, що він принципово пішов проти волі своїх виборців, і заявив, що не буде підтримувати реформу об’єднання громад. Друга причина, це грубе порушення чинного законодавства про статус депутата місцевих рад. Але, якщо бути до кінця справедливим, то це стосується більшості депутатів не тільки Мамаївської сільської ради, але і інших сільських, міських, обласних рад та Верховної ради, які добре знають чого вони пішли в депутати, але на жаль мабуть не знають елементарного, що означає саме слово “депутат”, не кажучи вже про їх обов’язки та знання законів.

IMG_2802

Не хотілося б бути пророком, але здається, що таке явище може набрати надзвичайної сили і розповсюдитись по всій Україні, як доброякісний вірус. І с. Мамаївці стане одним із перших сіл, яке розпочало самоочищення від непорядних депутатів, та провладних мужів, які уявили себе “царьками”, чхали на своїх виборців, проштовхуючи свої шкурні інтереси забувши про те, що завдяки їхнім голосам вони і стали депутатами.
Радує те, що помаленьку український народ починає пробуджуватись і діяти, а не лишень говорити.
Якщо ми всі згуртуємося і розпочнемо безкомпромісну боротьбу з покидьками та *цвіллью* нашої нації, для того вивчивши хоча б половину нашого законодавства і скориставшись ним, то якщо не наші діти, надіюсь внуки точно стануть краще жити чим ми.

УКРАЇНО ВСТАВАЙ!!!

Автор: ВІКТОР САВЧУК

001

 • категорія
 • 56
  1. Добре добре най знають розвели тут срач самі крадуть а люди страждають! ЗЛОДІЇ!

   1. Всі би крали так як він

   2. Щоб всі так крали як він

   3. З вище викладеного складається враження, що автор статті та так звана ініціативна група навпаки немає бажання спілкуватися з іншими громадами а лобіють тільки свої інтереси

   4. Розумна таке не напише.Би ти лиш від того страждала.

  2. Шановна так названа ініціативна група, мені здається що це ви зацікавленні в об*єднанні даних сіл не думаючи про думку інших жителів тож давайте не будемо розкривати всі карти хто є хто і особливо про вас Віктора про ваше ДТП

  3. Знаю цю людину, як добропорядну людину.

  4. Знаю цю людину як добропорядну людину.

  5. В обов”язки добропорядного депутата входить насамперед спілкування з виборцями і ставити інтереси людей, односельчан на перший план, а не відстоювати особисті інтереси.

  6. Ініціативна група з якою “цвілю” ви боротися? Набравшись літературних висловів хочете привернути увагу громади. Про те, жодного підтвердження “незнання законодаства” чи значення слова “депута” я не прочитала. Тому якщо свідомо наважуєтися відстояти свою думку, подумайте про кого, про що буде писати – “пробуджуючи український народ”. Лобіючи свої інтереси – не поливайте брудом людей, і розпочинайте пробудження українського народу, з відстоюванням своєї думки, а не звинуваючуте в проблемах інших людей. Василь Дмитрович ми з Вами

  7. Угринчук Сергій, включив тормоз!
   Він не хоче об’єднання, тому що Фищук сказав, що має бути одна Кіцманську громада і все!
   Корупція, в Мамаївцях, під керівництвом Угринчука Сергія зашкалює!
   Люди обрали його голово Сільради, А він продав сільраду місцевому олігарху, злодію Шведу.
   Це що нормально?

   1. Він завжди його включає тому що любить “гаряче вугілля” брати чужими руками
    а вище згаданий фігурант наскільки мені відомо нічого до корупції села не має

   2. і ніколи не мав, і ніколи в житті нічого не брав, а відкатики самі приносили………….

    Яскравий приклад, що на подвірї у Назарія Угринчука дитячі гойдалки такіж самісінькі як за за клубом……………

   3. я мав на увазі Василя

  8. Всі знають добропорядність особливо СмерекаАвто, і акумулятори не брав, і голуби ні кому нічого не винні….

   Добропорядість визначається у чому….??????????????????

   А бардюри чоловік не мав саааараку за що купити, щоб поставити на проти свого магазину бо аж 150 долярів куштували б, а це дупутат пішов собі загрузив із під клубу вибрав самі файні на покоцані…..

   ГАЗДА ГАЗДА……….. Ні чого не крав а просто ВЗЯВ

   БО ПОЛОЖЕНО —————-ЯК НЕ ЯК ————-депутат

   1. а Ви закупили за свої кошти бордюри пане ГЕНИКУ?

   2. Коли на Львівській будуть класти асфальт, то бардюри обовязково відкуплю. А у вас є інфомація що в цьому році будуть класти

   3. Це Вам краще запитати в С.З. Угринчука, він краще знає що де як…

   4. ГЕНИК то на рахунок бардюрів, що він взяв біля клуба і поставив їх біля себе за власний рахунок, то це добре чи погано?

  9. Василю Василю тобі треба цього депутатства позоришся на всю родину Сергійко так тебе підставив з цією толокою… Сидів би собі в магазині та й поперджував а то захотів гонору….

   1. Не гонору, а справедливості…….

  10. Люди схаменіться. Перестаньте поливати брудом один одного. Ви ж християни.

  11. Чого на фото Ізраїль, що немає наших краєвидів? Може звідти за мовник статті? Скіль Вам заплатили? Патріот!!!!!!!!

  12. треба. бо треба кусок млаки треба ділянку на смітнику треба і треба

   1. Навчись писати правильно! А то лиш умієш писати слово – треба!!!!!!!!!!!!!

  13. Попереднім Коментарям:-Угринчук С.З.не включив тормоз.,= а взагалі без тормозів!!!
   Не тільки втратив повагу до людей, але втратив і страх перед богом!!! – Який він тоді християнин, якщо всі корупційні схеми проходять через “суботницьке кодло” під його Кришуванням! – Ганьба Угринчукам… – Слава Україні! Вперед до Перемоги!

  14. Якби ми жили за християнськими принципами нами не правилиб брехуни й злодії.

   1. Які Ви всі чесні коли сидите за компютерами.А насправді позїдали би один одного.!!!!!!!

  15. Якби ми жили за християнськими принципами нами не правилиб брехуни й злодії.

  16. Люди про яке xристиянство Ви говорите, для більшості людей воно згадується тоді коли виникають проблеми, тоді наші люди біжуть в церкву до Бога… А в більшості людей на першому плані матеріальність, а не дуxовність… Про це можна писати і говорити багато… Головне бути людиної… Стаття написана про одну справу і то не повністю розкрита як на мене, а наші люди пишуть всьо шо не лінь, як кажуть для кількості так щоб було… Шановні коментатори даної публікації подивіться спочатку на свій город, а потім кидайте каміння в чужий… УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮДИНИ… СЛАВА НАЦІЇ

   1. Я з Вами цілком згідний.Своє під носом не видно.

  17. Шановні,”суботники” якщо б ви були християнами ви б такі негативні вчинки не робили б для народу який проживає в с. Мамаївці!
   Ви списуєте на наше село міліони!!! І скажіть де ті мільони? Де? Вклали до 100 тисяч гривень а всі решту зникли! Християни так не вчинили б! ГАНЬБА!!!
   Слава Україні!

   1. Це Ви до мене?

  18. Всі Ви дуже розумні коли біля компютера.а коли приходите до влади то стаєте всі однакові,Так що жити по християнські ніяк не виходить!!!!!!!!!!!!!!!

  19. Ініціативна група з якою “ціллю” ви боритесь? Набравшись літературних висловів хочете привернути увагу громади…. Автор статті- якщо Ви свідомо наважуєтесь відстояти свою думку, подумайте про кого, про що буде писати “пробуджуючи український народ”. Лобіючи свої інтереси – не поливайте брудом людей, і розпочинайте пробудження українського народу, з відстоюванням своєї думки, а не звинувачуйте в проблемах інших людей.

   1. Якщо хоча б половина з Вас,(боягузів), яким вистачає сміливості тільки в своїх оселях *чисати* язиками, засуджувати активістів і жалітися, як Вам погано сьогодні в Україні живеться, не кажучи вже про те, що Вам навіть *слабо* вказати своє справжнє прізвище чи ім’я під власним коментарем, підняли би свої дупи з теплих шкіряних диванаів і вийшли відстоювати та захищати свої права і свободи, так як я, це роблю вже давно за себе і за Вас, то жити в Україні простому народу стало б набагато легше. А щоб переконатися в моїй безкомпромісній боротьбі з корупцією та провладними мужами, принагідно, Ви маєте гарну нагоду переглянути відео та прочитати статті на моєму сайті, який називається – *Націоналісти Буковини*!!!

   2. Пане Вікторе Савчук давайте не будемо говорити як ви “боритесь” заробляючи на цьому на своїх відео каналах я думаю Ви зрозуміли про, що я ))))

   3. Я то розумію куди Ви *клонете*, але на жаль Ви не розуміє, що звернулись не по адресу. Тому ми так погано і живемо, бо кожен судить по собі, і не вірить в те, що добрі справи можна робити безкоштовно на благо нарду. Я маю наувазі не тільки сайт. Отож п.Тарасе Ви ще дуже молодий і у Вас все попереду. Але коли Ви розпочнети робити добрі справи без своїх тих, чи інших інтересів, то озирінься кругом себе і Ви обов’язково побачите, що таких, як Ви є дуже багато. А поки що Ви їх не бачити, бо Ви не є такі, як вони. Я націоналіст, і запам’ятайте раз і назавжди НАЦІОНАЛІСТИ НЕ ПРОДАЮТЬСЯ!!!

   4. Вас обирав народ? Ні, Ви є самопроголошені, а це говорить про те що Вас цікавить перш за все особисте , а потім вже десь народ, біда втому що Ви тільки на словах все робите а не справою так звана ініціативна групка…

   5. Пане Тарасе, навчіться відділяти *мухи від котлет*. Не змішуйте все в одне. Інтернет-видання *Націоналісти Буковини* та організація *Націоналісти Буковини* нічого немають спільного з ініціативною групою кута *Ділниця*. А те, що члени організаціїІ є в цій групі, то це добре чи ні? думаю, що так! чим і горджуся, як голова організації. Але не плутайте ініціативну групу по децентралізації з ініціативною групою кута *Ділниця*, які і ініціювали ці збори. Скажу Вам більше, я передбачав, що люди не зрозуміють яка ініціатавна група скликає збори, і радив їм, щоб Вони дописати знизу де вказано ініціативна група, (ініціативна група округу № 1 кута Ділниця). А те, що Вони не дослухались до моїх порад, то це вже ішне питання. Туму, Ваші коментарі спрямовуйте до ініціативних груп а не до сайту.

  20. Якби ми були справжніми християннами,то нами не керувалиб брехуни й злодії.Тому,що обов’язиком християн є-жити чесно і боротись за правду,але в нас таких людей чомусь вважають неадекватними.

  21. Шановний автор статті хотілось би від Вас щоб Ви написали який у Вас інтерес до села Мамаївці? Що конкретно Вами зроблено для села крім того що виносите бруд з хати. Чого фото зроблене в Ізраїлі є на закладці у нас немає краєвидів? А ви перед законом чисті? Буду чекати

  22. – До Прозоро.- На Злодійови шапка горить! – Вас за язик ніхто не тягнув, ви самі себе = видали!!!

  23. Шановні люди,схаменіться !!!
   якщо ви хочете до влади,то не спричиняйте біль людям,які чесно працюють ,бо все вертається,бумерангом.Василь —добропорядний,чесний і справедливий чоловік.!!!!!! Тримайтесь ,ВСЕ МИНЕТЬСЯ.Здоров,я і терпіння.,вам ,Василю,і родині..

  24. Повиганяти всіх !!!

  25. Шановна громада округу “Дільниця” перед тим як створювати подібні збори ознаномтеся з законодавчою базою проведення таких зібрань.
   А “Націоналістів Буковини” закликаю до об’єктивного висвітлення даної проблематики.

  26. Шановні депутати Мамаївців Вам нездається що проти Вас назріває заколот? Хто побоїтьсЯ протистояти таким статтєйкам змушений буде мовчати і слухати що скаже інтернет

  27. Відповідь на коментар Свободі: – У нас шановний в Україні Демократія і Свобода Слова!!! – І депутатам.., якщо обрався треба працювати на благо народу, який його обирав, а не лобіювати свої інтереси та бути “пушечним салом” для “Головки”…
   = Так що Свобода – це не заколот, як Ви пишете – А Воля Народу! = “Слава Україні”

  28. До ТАРАСА народ як може обрати так може і відкликати депутата… А прикриватися народом не є коректно. Хто хоче щось зробити добре той не мусить бути депутатом. Вчинки говорять самі за себе… То ж працюйте натхнено і Батьківщина вас не забуде. А діти й онуки будуть вами гордитися… СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГАНЬБА ЗЛОДІЯМ!!!

  29. Заказная статья и бред – однозначно)))
   Если учесть факты более веселые : в виде више упомянутых бардюров, асфальта, гравийно-пещаных ресурсов, участков и т. П…, да и в общем общего деребана “корыта” , вернее бюджета… ( за грн. купить/сделать, а за 100 провести /списать)… – эта ситуация на фоне бреда – которое в селе – вообще no comments)
   Возникает логический вопрос – почему инициативная группа молчит ?))) или откатик получили и молчим… или где есть “спортивный интерес” и лучше о тех проблемах не говорить)))

   1. Повністю з Вами згідний

  30. Василь Угринчук став після того, як вкрав з моєї фури запчастини!
   Я розумів що це не депутат, А злодій! Ось люди це зрозуміли!

   1. пане Сергій це серйозне звинувачення….Ви маєте докази, що він вкрав запчастини з Вашої фури?

  31. Люди добрі схаменіться. Бутьти добрішими до себи і до людей які поряд з вами.

  32. Шановні учаснтки діалогу, звертаю вашу увагу, інніціативна група округу 1 працює по відкликанню депутата Угринчука В.Д. Зібрані підписи жителів Ділниці, всі документи передані на розгляд Мамаївської ТВК.У неділю 12.03.2017 відбудеться засідання в приміщені с/р с.Мамаїці. Бажаючі можуть бути присутні.

  33. Інніціативна група округу 1 /Ділниця/ зібрала підписи по відкликані депутата Угринчука В.Д.Всі документи передані до ТВК. 12.03.2017 о 14.00 відбудеться засідання. Бажаючі можуть бути присутні.

  залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.