Мешканці с.Мамаївці звинувачують місцеву владу у бездіяльності, щодо здійснення децентралізації.
 • 1.02.2017
 • |
 • 1005
 • |
 • 1

22.01.2017 р.
На зборах виборчого округу №1 жителі кута «Дільниця» зазначили, що відтоді, як Кабміном було затверджено реформу децентралізації, пройшло вже два роки, які вони «профукали» через недолугість місцевої влади, бо та палець об палець не вдарила, щоб впровадити реформу на практиці. За прогаяний час можна було б давно створити ОТГ та отримати від центру чималі кошти. Але чому цього не сталося, залишається тільки здогадуватись? Мабуть, чиїсь амбіції та шкурні інтереси, а, може, й із чиєїсь вказівки зверху, які і стали більш вагомими та відіграли важливішу роль, ніж воля мамаївчан. Хоча і байдужість людей – не менша проблема, що не було зробленого жодного кроку назустріч реформі. Головуючий зборів Василь Мельничук заявив, що якби небайдужі односельчани, та ініціативна група с.Мамаївці, які вкладають величезні зусилля, проштовхуючи реформу, не даючи владі дрімати, створення Мамаївської ОТГ було б не можливим. В кінці 2017 р. нас би об’єднали до районного центру, як комусь би цього дуже хотілося і ми би «шукали торішнього снігу». Адже саме активісти вимагали у сільського голови та всього депутатського корпусу не затягувати процедуру щодо створення ОТГ, щоб встигнути до травня подати документи до компетентних органів.
Після зборів в спілкуванні між собою люди обурено засуджували те, що “його величність” – сільський голова не спромігся навіть їм запропонувати, не кажучи вже про те, що міг би розпорядитися та запросити всіх присутніх, до сільського, а значить і їхнього, а не тільки свого Будинку культури, де б вони почували себе набагато комфортніше, ніж в холодних стінах чужої будівлі з крижаним бетонним покриттям. Адже на зборах були присутні хворі, простуджені та похилого віку люди. Ця дрібниця теж свідчить, що керманич села зневажає громаду, яка має свою думку та законним методом відстоює її. Відомо, що зневага до своїх виборців сільського голови – річ звична, і таку практику давно пора припиниити!
Вже через день сільський голова скликав мешканців села та депутатів в Будинок культури для обговорення рішення сесії за ініціативи третини депутатів об’єднуватись з чотирма сільськими радами. Одноголосно присутні на зборах мешканці села підтримали рішення депутатів і дали їм згоду відіслати звернення з пропозицією об’єднуватись в ОТГ чотирьом сільським радам: Лужанській, Стрілецько-кутській, Білянській та Лашківецькій.
Зразу після зборів було проведено позачергову сесію, на якій була проголосована одностайно дана пропозиція.
Отож, як кажуть в народі, поки когут не клюне в одне місце, нічого не зробиться. А для тих, чия місцева влада не впроваджує реформу децентралізації, нехтуючи їхньою думкою, раджу брати приклад з мамаївських націоналістів.
Тому хочеться звернутися до всього українського народу не бути байдужими і не боятися брати владу в свої руки, адже вона боїться тільки активності людей та гніву народного!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Автор: Віктор Савчук

 • категорія
 • 1
  1. Слава Богу…,щось зрушилось…Адже народ довго терпів ,,владу”, що тільки думала про збагачення…Крали, що могли…Все змінить тільки народ…І ,взагалі,…я б викинула з обіходу слова застійного періоду…:”постанова, протокол, рішення,влада іт. д.Все робити по – новому…Стільки талановитих людей-газдів, які дійсно щось хочуть робити для людей і майбутніх поколінь…Спрацьовує генетика,бо всі знають історію свого краю!!!Нехай Господь благословить усіх,хто прагне кращого..і знає,що робити…Нехай усі перепони здолають і ми будемо жити по – новому…

  залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.