У Мамаївцях опорною школою визнано ЗНЗ №2! СЕСІЯ №21 ВІД 09.02.2017 с. МАМАЇВЦІ. (відео)
 • 11.02.2017
 • |
 • 1485
 • |
 • 5

2017.02.09.
Не порадившись з громадою, розламавши через коліно її волю, а особливо волю вчителів та учнів ЗНЗ №1, депутати Мамаївської сільської ради проголосували за створення опорної школи на базі ЗНЗ №2 (Старий кут). Кому? І для чого? було потрібне і вигідне таке поспішне рішення, залишається тільки здогадуватись?! Адже всі знають, що ці два навчальні заклади, завдяки добротному сільському бюджету, завжди майже однаково забезпечені всім необхідним і знаходяться в гарному та належному стані.
Також, в кожному з них навчається достатньо велика кількість учнів, що надає їм право бути не залежними один від одного та мати можливість в майбутньому безперешкодно розвиватись і залишатись самодостатніми. Вчителі надають хороші та якісні знання, як і в одній, так і в другій школах. Це підтверджується тим, що на районних та обласних олімпіадах учні обох шкіл займають призові місця.
Чим було мотивовано та добровільно-примусово затверджено таке поспішне рішення районною адміністрацією, а в подальшому і депутатами с/р, так і чіткої та обґрунтованої відповіді окрім якихось обіцяних коштів не було почуто.
Натомість це рішення визвало шквал ненависті та обурення, як серед вчителів так і батьків учнів ЗНЗ №1.

Автор: Віктор Савчук

 • категорія
 • 5
  1. Шановна редакц1я, подайте список вс1х депутат1в хто як голосував. Нехай кожен округ розбереться з своим депутатом.

  2. Об’єднання громад – процес не минучий і незалежить від амбіцій людей , які не хочуть ніяких змін. А визначення котра школа буде опорно – це наслідок об’єднання громад. Опорна школа за логікою повинна бути біля шоссе, мати потужну матеріальну і наукову

  3. базу, котрі дозволять виховати патріотичну молодь. Держава в той же час дає потужний досить матеріальний потенціал для розвитку та покращення бази(~3 млн. грн.)

   1. цим рішенням сільскі депутати розпалили вогонь війни між людьми і батьки цих дітей на загальних зборах вирішили іти до кінця.ви мені скажіть що ця влада зробила чи побудувала???????? австрійська імперія побудувала школу румуни її не закрили за радянської влади побудували ще одну !!!!!! ами незалежні тепер закриваємо . складаєтьсь таке враження що розумних та освідчиних людей не потрібно . а потрібен тільки лекторат.

  4. хіба так багато треба розуму,щоб зрозуміти,кому ця школа стала в горлі????
   прийде час і нею вдавляться,бо це гріх від Бога закрити таку школу…
   вонамає мати і історичну цінність…а в ній мабуть хочуть зробити бордель…

  залишити коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.