2018. 01.29. ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ МАМАЇВСЬКОЇ ОТГ.
 • 2.02.2018
 • |
 • 2682
 • |
 • 21

“Нова мітла по новому помела”!
На цьому засіданні, нарешті було створено та укомплектовано виконавчий комітет Мамаївської ОТГ. Проте затвердити його повний склад (тобто всіх разом), депутатський корпус з першого разу так і не спромігся. Тай в подальшому, завдяки сільському голові та “підрахую” з лічильної комісії це вдалося з великим трудом. (ледве проштовхнули). Депутати висловили свої сумніви та заперечення, щодо деяких кандидатів і головуючий вимушена була об’явити 10хв. перерву, для того, щоб дати їм (депутатам) змогу обговорити проблемні кандидатури в комісіях. Після обговорення ті (комісії) вирішили голосувати по кожній кандидатурі окремо. Підкреслюю!, що згідно Закону України про місцеве самоврядування та регламенту всіх кандидатів до виконкому подавала сама голова ОТГ, Катрюк Наталія Миколаївна. За одних голосували руками, за других поіменно, за третіх дехто і зовсім не голосував, врешті решт за «бортом» ніхто не залишився і всіх кандидатів, яких хотіла бачити в своїй команді пані Катрюк, було затверджено. Отож до виконавчого органу Мамаївської ОТГ увійшли такі знаменитості: бувші регіонали, комуністи, «аферисти», «брехуни», («ср…лизи», яких влаштовує люба влада, лиш би бути в темі), та інші…. Але хочу зазначити, що туди потрапило й багато порядних та поважних людей. Про те, час покаже роботу цього органу, чи він буде працювати на владу, чи олігархів чи все-таки на громаду. А ми в свою чергу, будемо уважно за цим процесом спостерігати.
А дальше події розгорталися ще цікавіше. За пропозицією голови, при виконавчому комітеті було створено ще одне комунальне підприємство. Директором якого став приватний підприємець (приближений до її величності) депутат смт. Лужани Олег Олійник. В Кіцманському районі люди знають його, як підприємця, фірма якого займається висмоктуванням каналізацій та перевезенням рідинних фекалій. Депутати одноголосно підтримали створення підприємства та затвердили його директора. «Виділили йому три пилі, одну мітлу тай ще й гарненьку зарплатню».
Виявляється, що на мигаючі пішохідні знаки, які могли б зберегти десятки людських життів нашої громади, (на початок хоча б 10шт. вартість одного 2,5 тис. гр., (6 Мамаївцям, а 4 Лужанам)), які я наполегливо закликав придбати минулу, а зараз нинішню владу, зі слів голови п. Катрюк Н.М. : «Не має грошей». А на зарплатню директору нікому не потрібного ком. підприємства гроші знайшлися?. Хочу нагадати голові громади та депутатам, що на першому місці має бути поставлено пріоритет життя і здоров’я людини, а потім все інше.
Ні для кого не є секретом, що комунальне підприємство «Добробут-мамай» було створено виключно для відмивання коштів з сільського бюджету. Мешканці села з нетерпінням чекали від нинішньої, вже нової влади ліквідації цього збиткового підприємства, або хоча б бодай зміни його директора. А в замін отримали ще одне ком. підприємство, та ще й з чи малою зарплатнею для його директора.
Тепер попробуйте переконати громаду в тому, що Ви не “порішали” з директором «Добробут-мамай» всі питання щодо свого інтересу в тих чи інших оборудках цього підприємства. Бо інакше, як зрозуміти вашу уперту наполегливість, в супереч громаді, у придбанні будівлі для сортування відходів, за не малі кошти, а саме: близько (1.200000 тис.гр.) для цього підприємства. (І чи тут не пахне «відкатиком»). Всім відомо, що цей бізнес пов’язаний зі сміттям надто прибутковий і простого грішного до нього так просто ніхто не допустить. І де гарантії, що вже новостворене ком. підприємство буде працювати чесно та прозоро теж без «відкатів».???!!!
Боюся щоб не вийшло з цим сміттям, як у Львові і не бажаю Вам, щоб Ваша політична кар’єра потонула в цьому ж власному смітті.
Ще хотілося б застерегти п. голову, що відкриття сміттєсортувальної лінії, без погодження громади, на цій ділянці може викликати у мешканців прилеглої території чи мале обурення. Адже ми всі пам’ятаємо, чим закінчились баталії повязані з опорною школою в нашому селі, коли влада хотіла переламати через коліно, волю громади.
Пані Наталія: *Мамаївці це Вам не Лужани*, отож будьте дуже обережними у лобіюванні тих чи інших власних пропозицій та рішень.
Повертаючись до порядку денного сесії інформую громаду села Мамаївці, (бо в Лужанах це давно вже діє), що сьогодні депутати прийняли рішення, знову ж таки за поданням голови, платня за дитячий садочок з сьогоднішнього дня буде становити не 50 на 50, а 30 на 70, тобто батьки змушені буду платити за харчування 70% коштів, а з бюджету села тільки 30%.
«О такі то справи малята».
А, хочу ще зауважити, що надання однорічної матеріальної допомоги на придбання ліків чи самого лікування, буде надаватися тільки інвалідам І гр. Тобто за минулої влади було І та ІІгр., а за нинішньої влади завдяки пропозиції голови комісії нашого односельчанина ЛІКАРЯ Візнюка І.В. тільки інвалідам Ігр. Це замість того, щоб навпаки добавити до цієї програми інвалідів ІІІгр., бо І та ІІггрр. вже були, тай взагалі всіх тих хто попросить милостиню цих пару нещасних копієчок на лікування, яких ледве вистачає на придбання декількох препаратів, скоротили вже й ІІ гр..
Що знову немає коштів? Так це не правда, кошти є, і не малі, адже на сьогоднішній день бюджет становить близько 50000000гр. (п’ятдесят мільйонів гривень), чи може я неправий?
“Ганьба такій владі.”
Скажу по правді, що ходять слухи між громадянами: *не про таку владу ми мріяли та не того від неї очікували і не за таку владу віддавали свої голоси*.
Я виступив на сесії проти затвердження такої програми (може і дещо емоційно, за що прошу вибачення у присутніх), але моєї думки та пропозиції ніхто не взяв до уваги. А тепер, щодо мого емоційного спічу, (то коли хтось із депутатів, образно кажучи, закашляє чи захворіє грипом), то йому депутатський корпус виділяє зразу в тричі більше ніж простій бідній людині. Мотивуючи це тим, мовляв що 1тис.гр.(однієї тисячі) це замало, потрібно хоча б мінімум 3(три), і тут же їх виділяють, а коли проста, грішна, хвора людина звернеться з заяву на допомогу, то чомусь хочуть викликати її на сесію, для надання (показів), для чого її ці кошти, який в неї діагноз, з якої вона сім’ї, а що вона з ними буде робити, а яка в неї хата і тп… і тд…
(Докази цього можна побачити на сайті «Націоналісти Буковини».)
Одним словом, мені стидно за наших депутатів, по крайній мірі це не порядно і аморально та виглядає трішечки по «жлобски», не мов вони витягають ці гроші з власної кишені. Думаю, що такі люди коли проходять повз нещасних, які просять милостині, навмисне відвертають голову в другий бік, і про себе думають іти працюй. Хоча хотілося б, щоб я помилявся.
І про яку НАЦІЮ ми можемо мріяти???!!! І який приклад показуємо своїм нащадкам.

Автор: Віктор Савчук

Відео сесії надає можливість Вам переглянути газета «Вільне життя»


Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280
21
 1. Ганьба нашій владі

 2. Що хотіли то маєте!!!!!!!! За що боролись на те напоролись.

 3. Ганьба автору автору даної статті!!!Стількина наговорити дурниць, так можна з любої порядної людини зробити лехко кажачи не порядну. Так лиш одне що доказів я так і не знайшов,а побачив тільки здогадки і брехню!

 4. Якщо піар то Лужани, а сміття то Мамаївці…цікаво????!!!!
  це ще квіточки….далі буде 😉

 5. Віктор ! Дякую за правду яка відкриває людям – очі .

 6. Віктор ! Дякую за інформацію !

 7. Не пройшло і три місяці з обрання нового голови а вже так погано стало жити при новій владі. цього треба було і чекати. Мамаівським людям ніхто і ніколи добрим не буде всіх змішають з брудом. І тут я нікого не захищаю просто знаю що бути добрим для всіх ще ніколи нікому не вдавалося стати. Хочу сказати одне що я рада що ви накінець досягли що хотіли і змінили владу. То тепер і отримуйте задоволення від свого вибору.

 8. Щось не чути ініциативної групи…

 9. Чути обурені голоси тих кому вже “лавочка із шутром” прикривається…Стаття надумана та не підтверджена фактами щодо отримання допомоги депутатами допомоги,відсутні прізвища,дати,суми.

  1. Ви спочатку на беріться сміливості і назвіть хоча б своє ім’я, а то Ви підписуйтесь під «ніком» то анонімний, то кожн, то чесно – це що, Ваше прізвище таке, чи ім’я? Бачите який Ви “сикун”. Давайте назвіть прізвища та імена «шутровиків», яких Ви мали на увазі. Що, слабо, «кишка тонка»?. Отож???!!! А тепер по темі. По Вашому виходить, що відео теж районна газета змонтувала? Чи як?. А щодо коли? кому? і скільки виділялось коштів депутатам, скористайтеся своїм правом і зверніться із таким запитом до сільради, вони Вам обов’язково нададуть відповідь на Ваш запит. По крайній мірі зобов’язані. А то такі як Ви, звикли до того, що я Вам маю відзняти відео, розписати, розжувати і в рот покласти, а Ви нажаль неспроможні навіть проковтнути. Скажіть будь ласка, я що, за це отримую якість кошти чи маю може якусь вигоду. Я Вам відкриваю очі не реалі, і за це, Ви покрайній мірі, маєте бути вдячні мені. І не шукати критики щодо мене, а просто коментувати статті, якщо Ви вже це робите. А на рахунок анонімства можу Вам написати Ваш інтр. АР. Адрес.

  2. Миколайович цей раз правду написав… В перше можу без сумніву його підтримати і сказати ДЯКУЮ!
   Віктор Миколайович ip нічого Вам не допоможе 🙁

  3. Дякую за підтримку і розуміння. А АР. це я так просто між іншим. Воно мені зовсім не потрібно.

 10. Фото застаріле – фасад вже завалили.

 11. Поміняли місцевого “Януковіча” на “Порашенко”, результат не забариться!!!

 12. Якщо ви Вікторе такий щедрий, то візьміть участь в зборі гостинців нашим хлопцям в АТО! Чи ви лиш гарно говорити можете?Збір організовуєм ми – ГФ БНК спільно з ОТГ, чи тут ми теж хочемо на цьому нажитися ?

  1. Без питань. Але назвіться хто Ви? бо анонімний нік для члена ГФ якось боягузливо виглядить.

  2. До чого тут АТО та щедрість, не перекручуйте та не прикривайтеся тим, що болить всіx свідомиx громадян та патріотів. Даний комент у висвітленні цієї статті недоречний. Читайте та будьте уважнішими.

  3. Захоплююся тим, що в Україні є ще розумні та інтелектуальні люди, які багато в чому розбираються. Я мав на увазі Вас п. Андрію. Бо на превеликий жаль, в нашій країні провладні мужі, а також ці дописувачі коментарів з дуже низьким та жалюгідним IQ.

 13. Собака гавкає – вітер носить.

  1. Бачите, підтвердження моїх слів не забарилося. О-г-о-в анонімний: “не ганьбіть будь ласка наших воїнів”, як що Ви дійсно один із них. Вибачте, але Ваше IQ – “фіра”, трактор, гній, колгосп, а не влада до якої Ви так рветеся.

 14. До речі, а чому всі мовчать про фекалій який по словам людей зливається то на теплицях то в саду на Стрілецько кутській землі тим самим в.о. новоспеченого комгоспу…Може вже давайте крім лінії сортування сміття запустимо очисні споруди…А ні ж бо я забув…., “у мамки” знайдеться дозвіл та угода про злив на спиртзаводі. Не шукайте у людей “скелеті у шафах”, а поховай спочатку своїх…

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.