У Мамаївцях дробільщики разом з місцевими археологами вирили кар’єр.
  • 30.10.2019
  • |
  • 1194
  • |
  • 0

28.10.2019р.

Нещодавно, спеціально створене нове підприємство “МП РЕСУРС” з цієї ж самої “м. ф. ї.”, планує відкрити у с. Мамаївці новий кар’єр. Але на цей раз, вони “пудрять” мамаївчанам мізки, що це все буде відбуватися на законодавчому рівні, з дотриманням відповідних норм Законів України. Хоча, на мою суб’єктивну думку, це апріорі не можливо, тому що:

1.У межах населеного пункту.

2. Відстань до дворів з житловими будинками, становить близько 150м, по закону передбачено не менше 10м.

3.Відстань до дороги, громадського користування менше 10м.

4.Відстань до людських городів приблизно 15м.

5.Ця ділянка відноситься до земель сільськогосподарського призначення – (ЧОРНОЗЕМ). До речі, цьогоріч на одній половині цієї ділянки було зібрано урожай з сої, а на другій половині, нині засіяна озимина. Отож скажіть мені будь ласка? у кого може піднятися рука для підпису, щодо погодження перетворення родючих земель в руїни якогось там кар’єру, задля збагачення приватних фізичних осіб. Адже всім відомо, що за рахунок експорту сільськогосподарської продукції найбільший дохід до бюджету нашої країни приносить саме ця галузь. А з цього виходить, що її знищення можна прирівняти до умисного економічного злочину проти України.

6.Проект виготовлено не професійно, з грубими помилками, з неправильними та перекрученими фактами. Переважна більшість даних, деяких пунктів взято з архіву 60-70рр., які вже давно не відповідають дійсності сьогодення, що надає нам повне право вважати їх такими, що вже давно втратили свою законність та можуть мати ознаки недостовірних даних.

7.На громадському слуханні активісти та мешканці села Мамаївці, разом з Громадськими Організаціями, виступили категорично проти такого проекту. І чітко дали зрозуміти цій фірмі, щоб та, не гаяла марно часу та не відкладала більше ніяких коштів на цей проект і забула про нього, як страшний сон. А в подальшому не провокувала мамаївську громаду до більш радикальних дій.

Не зважаючи на “німу” реакцію місцевої влади та її бачення, щодо цієї ситуації, активісти села і надалі стоятимуть на сторожі правопорядку і миттєво будуть реагувати на будь-які правопорушення чи свавілля, які зі сторони ОЗУ (організованих злочинних угрупуваннь), так і зі сторони провладних мужів, які теж відносяться до першого пункту, але на жаль знаходяться і нині при владі.

Отож закликаю всіх односельчан не бути байдужим до того, що відбувається в Мамаїській громаді, не боятися нікого і нічого та відчувати себе гідним громадянином України. А також пам’ятайте, що ми не раби і не слуги чиїсь – ми НАЦІЯ КОЗАЦЬКОГО РОДУ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Віктор Савчук.

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.