Мамаївська ОТГ: Двадцять п’ята позачергова сесія VII скликання. (Відео)
  • 22.07.2020
  • |
  • 1003
  • |
  • 1

  10.07.2020р.

На 25-ій позачерговій сесії VII скликання Мамаївської ОТГ, було внесено до порядку денного та розглянуто декілька питань, одне з яких стосувалося зміни розміру процентної ставки, враховуючи коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель щодо сплати податку за землі с\г призначення, як в межах, так і за межами населених пунктів на 2021р. Раніше розмір цієї ставки становив 0,45%, а нині за пропозицією бюджетної комісії, визначили та затвердили 1%, тобто податок на землю збільшився більш ніж в два рази.

     Ніхто вже не здивується, якщо ця недолуга влада незабаром внесе на розгляд сесії проект рішення щодо сплати податків всім мешканцям громади – і пенсіонерам, і людям з інвалідністю, і безробітнім, і не повнолітнім всім без винятку.

(Давай, разом зробимо їх всіх).

     Майже 70,000000 млн. грн. бюджетних коштів в 2019р., виходить Їм було за мало, адже самі розумієте ставки ростуть, красти вже так багато, активісти не дають, а в 2020-й р. в загалі ввійшли з боргом майже в 4,000000 млн. грн., (і протягом року борг становив біля 7,000000 млн. грн.). Браво! Молодці!, розуміємо, потрібно щось робити.

    Колись бюджет с. Мамаївці складав до 5 млн. грн., і гроші числились лиш на рахунках, а скористатись ними було практично не можливо, то вистачало і на школи, і на дитячі садочки (50%, а не 30 %), і на їх ремонт, і безкоштовне харчування учнів до 4-го класу, і на спортивні майданчики, і на ремонти доріг (правда не якісно, але хоч так), і на гарний ремонт бувшої амбулаторії, (яку вже занедбано), також було відкрито нову музичну школу імені нашого видатного земляка «Дмитра Гнатюка» і тд…  А нині, що ми маємо і громада смт. Лужани також – дороги розбиті вщент, «колдойобини» метрові,

села в ОТГ занедбані як ніколи, щось десь, якісь роботи ще півтора року тому як почалися, так до сих пір і не завершені, це називається – тут «циць», там «пи*диць», а толку з того ніякого. Інфраструктура громади так і не покращилася, а навпаки крушиться на очах, окрім 2-х амбулаторій побудованих в стилі (ретро-стайні), за ради і яких, на мою думку, перспективою було відмити мільйони, а не збудувати щось певне для громади. (Висловлювання, щодо нової амбулаторії на старому куті в с. Мамаївці можна чути від пересічних громадян щодня),  ремонт Шведової сільської ради, на яку витрачено з бюджету ОТГ мільйони гривень, де не минуло і року після нього (ремонту), навскоси встановлені двері вже відвалюються і падають самі від себе, (а хто підписував акти виконаних робіт? правильно – сільський голова!, що і тут теж в долі???!!!).

     Тепер давайте разом, згадаємо передвиборчі обіцянки нашої кандидатки на посаду сільського голови Катрюк Н.М., – «Мамаївська ОТГ має стати однією з найбагатших та найкращих в Україні громад і бути гарним прикладом для інших сіл, міст та селищ, які ще не виявили бажання добровільно об’єднуватись». А що ми маємо зараз, (на виході)? – пасемось в області десь там за серединою ближче до заду!

До речі, хочу зауважити, що якщо ти не являєшся платником податків, то тобі відвідувати сесію зась, тим більше задавати будь-які не зручні для них питання чи не дай боже висловлювати якісь претензії до влади о-г-о – заклюють, заплюють зрівняють з землею та й ще й ворогом народу об’являть. При тому, що ще й голова с\р постійно наголошує на якісь не зрозумілі, нею ж самою придумані не сплачені податки пенсіонерами, інвалідами, не працюючими людьми, а в роздутих штатах своїх працівників та депутатському корпусі таких ж самих не помічає. Моя порада керівнику та й всій  владі: «для початку – почніть з себе». А то в нас виходить, що «чуже бачить під лісом, а свого не бачить під носом», з під-якого до речі, вислизують сотні тисяч гривень не сплачених податків від місцевих царьків. Ось цим займіться, а то ми бачимо, що після опублікованих фактів, щодо ненадходження до місцевого бюджету величезних сум коштів, які могли б значно покращити інфраструктуру громади, (якої на жаль, на даний час не передбачається, від ґаздівства цієї влади), як від голови так і зі сторони депутатського корпусу реакції не має ніякої, повний «ігнор». Що не знали? Не вірю!!!. Хоча одна із депутатів дала свій коментар під відео, щодо не законного захвату чужих земель, вдумайтесь: Женя Кудринська То краще хай поле заростає чортополохом. То ви газди

Після таких слів депутатки с\р, яка мала б стати взірцем для своїх виборців та закликати весь народ, а в першу чергу і свою родину не порушувати законів України, при тому, що сама «палець об палець не вдарила» на своєму виборчому окрузі за всі свої чотири каденції, а це майже 14 років – хочеться плакати. Ось вам і відповідь, чому таке розкішне ґаздівське село Мамаївці обдерте та розграбоване (місцевими злодіями), яких щупальця в якості парламентарів-пенсіонерів (вже давно отримавших свій шмат), кріпко всмоктались в депутатські крісла, (здається, що мабуть ще від самого створення її (сільської ради)), до сих пір «таляпається в болоті» та знаходиться в занедбаному, предвічному, жахливому стані. А я вам скажу – це все маріонетки місцевих князьків, яких вони спецом «труцькають» йти до влади, щоб пізніше ті відстоювали та захищати їхні інтереси. А вже в свою чергу, ці кандидати в депутати перед виборами, ходять на своїх округах по хатах та просять, щоб люди за них проголосували. Звичайно, бо потрібно відробляти своїм меценатам, які кидають їм не до кінця «обдерті кістки з м’ясом», для того, щоб вони своїм голосування на перекір громаді, виконували їх бізнесові забаганки. Можна ще багато що розказати про таких депутатів, але краще поки що я промовчу.

     Бачите, а на простих людей, які залишили свої справи і прийшли задати зауважте, доречні запитання чи висловити якісь претензії, які турбують не тільки їх, а й всю сільську громаду, (щодо із-за вашої безлаберності та бездарності западає село), на які вони мають, як ваші виборці повні права), Ви як ото ті «скажені пси» готові їх розірвати на шматки, гавкаєте і нападаєте на них з різних сторін. Де і ким Ви виховувались, і для чого Ви йшли керувати владою та в депутати, щоб самим ганьбитись і весь депутатський корпус??? Так не можна робити, адже серед нинішніх депутатів мабуть, є і порядні люди!

   Також, ще одне не менш важливе питаннячко, з-під тишка було легко вирішено, яке стосується продажу будівлі в смт. Лужани, біля старої поліклініки (амбулаторії). Вже хтось і там «поклав своє око» і лиш потирає руки, але хто це? – незабаром всі дізнаємось, адже переконаний, що виграє так званий прозорий заздалегідь підтасований крнкурс саме він. Тим більше сесія основну роботу вже зробила, дозвіл на продаж надала, залишилась сама малість, «ловкость рук и никакого мошенничиства» і подяка вже в кармані.

Наступне політичне питання, за заявою одного із депутатів а саме: Вершигори Сергія, що стосувалося елементарного надання дозволу на виготовлення та встановлення меморіальної пам’ятки всім односельчанам, які колись боролися з нашими ворогами за вільну Україну, за її незалежність та суверенітет включаючи тотальний режим комунізму, не знайшло підтримки серед депутатів. Зрештою, довго дискутувавши, перекидаючись репліками, а особливо с\г проявивши показово, мабуть на камеру, свій патріотизм, депутати прийняли рішення відправити заяву на до вивчення та перенести до наступної сесії. Виходить, що на такі прості питання, які мали б вирішуватись миттєво, в наших депутатів мабуть не вистачає політичної волі. А тепер виникає питання, так для чого тоді засуджуємо та обурюємося діями Верховної ради, коли ми ж самі такі.

Але після виступу депутатів Районної ради їх питань, зауважень та претензій, а також, мабуть, мого після сесійного спічу, де я їм чітко вказав хто вони такі і де їх місце, при цьому нагадавши їм їхні права та обов’язки, яких вони на жаль й до сих пір не знають, ми чогось все ж таки добилися. Врешті решт до влади дійшло і проста маленька проблема, про яку давно можна було б забути, вирішилась. Біля магазину «Тайстра», на наступний день, з’їзд було підсипано. Не вже це так важко було зробити раніше?. Але ні, виявляється, що для нашого керівництва така дрібниця не досяжна. Тоді виникає питання, так що можна очікувати більш серйозніше від цієї влади – аж нічого!!!

     І на кінець, хочу переконливо попросити нашу сільську молодь: будь ласка, поговоріть обов’язково з своїми батьками та родичами, щоб вони в жодному разі і в ні якому випадку більше не балотувались в депутати, або йшли до влади, не розбираючись в правах та обов’язках депутата, тим більше нічого не петраючи в політиці. А саме краще, повірте мені, буде багато користі для громади, коли ви нарешті проявити ініціативу і подасте свої кандидатури на депутатство. Вже настала пора вам самим брати відповідальність на себе і вирішувати важливі питання для села, закладаючи фундамент правдою, совістю і честю за ради ще свого та наших дітей майбутнього. Адже бачите самі, що ці совкові, не виховані та зачерствілі комуністичним режимом «патрійоти», крім того, що брехати та красти ні до чого більш не здатні. Так що в перед до перемоги. А ми не байдужі громадяни всяко будемо старатись Вам допомагати і сприяти в тому, щоб місцеві князьки та їх холуї не вмішувались в процес вашої роботи.

      Отож хочеться вірити, що таке мальовниче, ґаздівське с. Мамаївці, знову стане Мамаївцями, а не буде занедбаним хутором, в який перетворила його попередні та нинішня влада, (за то з відео-маніторами), в якому стидно та бридко від фальші жити.

20.07.2020р.

Автор: Віктор Савчук


Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280

Warning: A non-numeric value encountered in /sata2/home/users/nab/www/www.nab.cv.ua/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 280
1
  1. Згідна До влади має прийти молодь,які готові щось поміняти,мають на це силу та бажання.І якій не легко нав’язати свою точку зору.

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.