Буковинська поліція й на далі діє за успадкованими «мєнтовськими» схемами.
  • 27.07.2020
  • |
  • 630
  • |
  • 0

Вчора, в с. Мамаївці біля 24:00 г. ночі, два екіпажі патрульної поліції просто на моїх очах відпустили фуру завантажену десь 60-80 річним діловим дубом, довжиною близько 6-7 м. Довго шофера «мусолили», а коли я проїхавши 2 км., розвернувся і почав підходити до них ближче, то його (водія) поспіхом було відпущено при цьому запевнивши мене, що з документами в нього все в порядку.

      На прості запитання які документи і скільки їх, їм надав цей водій та чи звірили вони нумерацію чипів, мені стало зрозуміло, що вони не дуже розбираються в документах, які їм надають шустрі водії, не володіють інформацією щодо них, і скільки їх мало б бути та є повними профани в цьому питанні. Адже ні для кого не є секретом, що більшість з цих водіїв їздять з підробленими документами. Вже через хвилину після від’їзду фури слідом за нею проїхав ще один екіпаж поліції, але чомусь вже без включених проблискових маячків., що являється грубим порушенням. (Випадковість? Не думаю). А ще хочу зауважити, що частенько можна побачити патрульних в ночі, без включених проблискових маячків, як при їзді так і стоячих на обочинах, і чомусь дуже вони полюбляють не вмикати їх приблизившись в притик та «сівши на фіст» переслідувати водіїв в очікуванні від тих найдрібніших порушень.

       Також ми бачимо, що по дорогах нашої області кожного дня перевозиться масова кількість, як розпиленої так і в стовбурах ділової деревини. І поліція їх виявляє, зупиняє, але чомусь жодної з цих фур ми не бачимо на штраф майданчиках. Виникає питання: а чому? Тому аналізуючи цю всю ситуацію без сумніву можна зробити висновок, що нічого в цій країні так і не змінилося, адже нова вже так звана поліція ні чим не відрізняється від колишніх «мінтів», а діє за тими ж самими старими схемами якими й досі супроводжуються та «кришуються» перевезення дорого вартісної деревини. (Ще скажіть що безкоштовно!). Ми розуміємо, що працюючи в любих наших органах, потрібно гарно заробляти, щоб купити ту чи іншу посаду чи якесь вище звання, але мабуть вже настала пора змін і люди з нетерпінням чекають їх, від усіх правоохоронних органів, поліції, прокуратури, СБУ, НАБУ, ДБР, судів ітд. На плодили їх десятками, а толку – повний нуль, лиш зарплати гіганскі отпимують.

        Принагідно хочу зауважити, що коли справа стосується простої людини, то тоді наша доблесна поліція на висоті. Вони забувають про честь, гідність, совість про якісь людські цінності і діють на думку людей, аморально та неприпустимо. Бо коли деякі з поліціантів виписуючи штраф інваліду ІІ гр., за перевищення ним швидкості в 8 км., позволяють собі ще й хизуватись та насміхатись з нього запевняючи, що їм нічого за такі дії не буде а навпаки начальство буде в захваті від їхнього вчинку, то хочеться просто таким “мєнтам” плюнути в вічі. Все розуміємо, адже закони для всіх одинакові, порушив плати, хоча то було вже за межами міста, про те вони кажуть іди в суд і доказуй, що ти не «олень», але до цього всього має бути хоть якась повага до кожного водія, а не зухвалість та «бикуватість». Де ви тільки беретесь і хто вас виховав таких? Вашим батькам має бути соромно за вас.

Ось посвідчення, тих хто зухвало штрафує інвалідів.

        Начальнику ПП м. Чернівці Носипу О. П. палкий привіт.

Дуже хочеться спитати в цього керівника: п, Олеже скажіть будь ласка то виходить, що це правда??? Ви що дійсно закликаєте своїх підлеглих здирати останню копійчину в людей з інвалідністю, яким і так не вистачає їхньої мізерної пенсійки в 1700 грн., а в деяких і взагалі 850 грн., на ліки! Хмельницькі «мінти» оштрафували мене з пенею приблизно на 860 грн., за 7 км., перевищення швидкості, а свої на 255 грн. за 8 км. Браво! А хочете знати чому 850 грн. я скажу, та тому, що зловживаючи службовим становищем, за зухвалим наказом начальника слідства області Чубея О. Д., була з фабрикована кримінальна справа проти нього (помста за його грамадську позицію та публікації їхніх корупційних схем). Ця справа стосувалася ДТП в якому п‘яний алкаш не пропустивши проїжджаючий поруч автомобіль наткнувшись на нього зламав собі ногу. В результаті ухвал та рішень абсолютно не корумпованого та не продажного Кіцманського районного суду, а саме: голови Мізюка В.М., та Нерушка Т.І., його позбавили волі на строк 3р., який було замінено на 1р. умовно та присудили виплатити цьому брехливому покидьку в загальному 90000 тис. грн. + біля 15000 тис. грн. було вже сплачено. Тепер виконавча служба чітко виконує свою роботу і стягує з його мізерної пенсії 50%, тому і 850грн. А шоферу, який їхав зі швідкістю 147,2 км., в населеному пункті і збив людину на пішеходному переході на смерть, цей ж суд присудив 2 р. умовно, бо синок начальника одного із районів. “Хай живе самий гуманний суд в світі”. Думаю тепер всім зрозуміло чому продажний та корумпований. Доречі ходять чутки, що такса там починається від 400уе.

Гарно дякую вам всім разом взятим «Скоти драні»

       А це вже привіт п. А.Б. Авакову та президенту України В.О. Зеленському.

Український народ і я в тому числі щиро вдячні вам, за всі ваші жахливі знущання над нами. Браво!!! Продовжуйте в такому ж дусі!!!

Адже за таке сьогодення віддала своє життя Небесна Сотня та щодня гинуть безстрашні наші Воїни???!!!.

27.07.2020р.

Ps.

Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.