У МАМАЇВЦЯХ БІЛЯ СТАРОГО МОСТУ ТАКИ ПОЧАЛИ РИТИ КОТЛОВАН. (відео)
  • 4.08.2020
  • |
  • 1681
  • |
  • 0

15. 07. 2020р.

У межах с. Мамаївці біля старого мосту, на землях Стрілецько-кутської сільської ради, нещодавно створене спеціально для цього бізнесу нове підприємство МП “РЕСУРС”, в супереч громаді таки розпочало рити котлован.

Не знаємо хто кому, куди і скільки заніс, але судячи з того, що роботи розпочалися, мабуть Київ все ж тики погодив той проект, який було виготовлено не професійно, з грубими помилками та з не правильними і перекрученими фактами. Переважна більшість даних, в деяких пунктах взята з архіву 60-70рр., які вже давно не відповідають дійсності сьогодення та надає нам повне право вважати їх такими, що вже давно втратили свою законність і можуть мати ознаки недостовірних даних.

https://youtu.be/Jdn_FjXrl1w

       На думку громади вирішальну роль, в погодженні цього безглуздого проекту (якщо це так і є), відіграли зв’язки та політика. Адже тільки ці фактори могли б змусити київське керівництво піти на поводу в одного з буковинських кланів, закриваючи очі на такі крикучі недостовірні факти та значні порушення Закону України.

      А може в них і немає ніяких дозволів, хто там їх знає?.

      На громадському слуханні активісти та мешканці села Мамаївці, разом з Громадськими Організаціями, виступили категорично проти такого проекту. І чітко дали зрозуміти цій фірмі, щоб та, не гаяла марно часу та не витрачала більше ніяких коштів на цей проект і забула про нього, як страшний сон. А в подальшому не провокувала мамаївську громаду до більш радикальних дій.

       Але судячи з того, що роботи розпочались, вони чхати хотіли на думку жителів с. Мамаївці, на те, що від їхніх дій може початися руйнування прилеглих будинків, в криницях мамаївчан може пропасти вода та й в загалі існує загроза зміни навколишнього середовища, яке може призвести не дай Боже до якогось екологічного лиха. На кшталт цьогорічним паводкам.

       Отож цікаво буде побачити реакцію нашої влади та її керівництва у відповідь. Адже ні для кого не є секретом, що тут рулить “Батьківщина” щупальця якої починаються з великих обласних кабінетів.

       А я в свою чергу закликаю всіх односельчан, не бути байдужими до того, що відбувається в селі та в його межах. Не боятися нікого і нічого, відчувати себе гідним громадянином України та бути хоча б трішечки патріотом свого села. І як що виникне потреба в тому, зорганізуватись та разом підтримати людей, які неподалік там проживають. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

03.08. 2020р.

Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.