В Мамаївцях шлагбаум став комусь в поперек горла, баталії навколо нього не вщухають. (Відео)
 • 12.08.2020
 • |
 • 1466
 • |
 • 3

12. 08. 2020р.

     Сьогодні згідно з рішенням виконкому було ініційовано зустріч представників МП «Ресурс» та ТзОВ «Партнер К» з мешканцями с. Мамаївці, які проживають по вулиці Б. Лепкого. Жителі цієї вулиці залишили свої роботи, сімейні клопоти ітд…, і під спекотнім сонцем зібрались дружньо біля шлагбауму. Але зневажаючи на витрачений їх час та нехтуючи цими людьми представники фірм так і не з’явились. Зате крізь начебто якісь не порозуміння з телефонами сільську голову Катрюк Н.М. жителі села все ж таки викликали і дочекались її приїзду. На початку після тривалого спілкування з нею в більшості склалася така думка, що вона прийшла на цю зустріч в якості представника цих фірм і акуратно намагалась вирішити їхню проблему щодо цього шлагбауму, а не на словах а на ділі стати на сторону своїх виборців. Адже вона почала заходити з «курузів», начебто на якийсь асфальт може би погодились прокласти ці фірми, заявила, що неодноразово безкоштовно брала в них гравій, щебінь та натякати, що мовляв шлагбаум не законно встановлений і інш… На що мешканці цієї вулиці чітко висловлюючись, наводячи аргументи заявили, що ні на які компроміси йти не будуть. Тому що хати в них вже почали тріскати, постійно дихати порохами та ядами, які піднімаються разом з пелюкою вже немає сил, білизну висушити немає як, головна біль від щоденного гуркотіння цих гігантів-машин не залишає їх і взагалі що терпець вже в них обірвався, все! Досить!

         В підтримку мешканців цієї вулиці заявляю, щоб вони нікого не слухали й надалі діяли злагоджено та дружньо дотримуючись чинного законодавства, і що шлагбаум встановлений законно і ніхто не має права його демонтувати без їх згоди.

       А всім решту жителям громади раджу брати приклад з цієї не численної за то мужньої вулиці у вирішенні вже своїх проблем. А проблем в нас є вдосталь і роботи непочатий край.

12. 08.2020 р.

Автор Віктор Савчук

3
 1. Віктор, Ви молодець що тримаєте руку на пульсі. Ви наші очі, інакше ми б і не знали за ці події.

 2. Пора би всі стали активніші, не лише в переписці у групі, а й у реальних справах, заради кращого майбутнього наших дітей!
  Треба всій Мамаїаській ОТГ виходити, можливо і на акцію протесту, тому що наші надра розкрадають Чернівецькі корумповані чиновники, заробляють десятки млн грн, а наша громада має лише проблеми!
  Хто з цієї групи готовий вийти на захист наших конституційних прав?
  Чи є з ким рідний край боронити, хоча б на місцевому рівні!

  1. Давайте вже після виборі, а то весь час сиділи по норах, а тепер повилази…

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.