Мамаївські активісти, через Київ, знову добилися перевірки підприємств, які крадуть піщано-гравійну суміш.
  • 28.09.2020
  • |
  • 1398
  • |
  • 0

25.09.2020р.

        Сьогодні нам зателефонували з екологічної інспекції та повідомили про те, що нашу заяву, яку інсектори безпосередньо відправляли до Києва, там розглянуто і вони отримали добро на перевірку приватних підприємств ТОзВ «Партнер К» та інш.

     Інспектори Ек.сл. та Держгеокадастру в Чрн. Обл. назначили нам зустріч, але згодом перенесли її на пізніше, мабуть ще не владнали деталі «договорняку»?!

      Нарешті ми зустрілися і новопризначений начальник інспекції Чернівецької філії Прикарпатського округу вийшовши з білого джипу, ((мабуть придбаного за мізерну зарплату, на яку вони вічно жаліються), а може то службове авто, а що наша екологічна служба така бідна? Не може собі позволити таку розкіш, під час коли народ не має на ліки чи ледь не мре від голоду?!)), завзято заявив: “Ну ведіть показуйте що там у вас, хочу особисто подивитися”.

     Довожу до вашого відома, що на цей раз заяву написав Володимир Мельничук, до речі один із кандидатів в сільські голови. Переконаний, якщо його виберуть головою ОТГ, то цей незаконний бізнес і багато іншого будуть змушені припинити свою діяльність на території ОТГ. Ну і звичайно винайшовши такий єдиний механізм першопрохідцем був я, Віктор Савчук (це не піар, я нікуди не балотуюсь), написавши таку заяву ще в 2016р. на перевірку цієї ж самої організації щодо не законного будівництва мосту через річку Прут та установки дробильного цеху на Стрілецькокутській землі в межах с. Мамаївці.

Перед тією перевіркою фірму заздалегідь було попереджено, бо приїхавши на місце ми побачили, що котловани були вже загорнуті, а згодом вони все порішали і зробили документи на будівництво мосту. Два роки я боровся з ними не давав цю справу «мєнтам» закрити, вони її закривали, а я через Генпрокуратуру все поновлював, аж поки не змінилося начальство котре таємно закрило справу про те не повідомивши мене. А через півроку я про це сам дізнався і то випадково. Ось так працює наша доблесна Кіцманська «мєнтовня». «Всё схвачено за всё заплачено».

     Добираючись до місць (на мою думку злочину), ми зупинялись і показували старі котловани, де жодних документів чи дозволів не має і апріорі не могло бути, вказували на величезні кучугури щебеню з цих вирв, але на жаль їх то не цікавило, і знаєте чому? бо там явний кримінал.

https://youtu.be/sdzsyoKJtyY

Їх цікавили саме ті котловани, які по прибуттю до них ми побачили, що деякі з них також вже були наполовину загорнуті. І знову операція «Ы» не вийшла, а сталося як з «Вагнеровцями» в Білорусі.

https://youtu.be/_pNDMLNXd84

    Пізніше один із інспекторів несподівано повідомив начальнику, що має якісь документи з цього приводу, але на моє прохання він відмовився нам їх показати, мовляв то є таємниця розслідування. Хоча я це заперечував і намагався їх переконати в тому, що будь-які документи, слідчі експерименти і все що стосується любої справи чи то цивільної чи кримінальної заявник вправі ознайомлюватись з усіма матеріалами справи, як в досудовому розслідуванні, так і в суді. Мабуть він проговорився і ті документи мали якесь таємне походження або заздалегідь були фальсифіковані, бо інспектор з своїм шефом почали нервувати, і щоб не нагнітати обстановки я перестав на те наполягати. В активній дискусії ми зазначили, що ці паї, які ця фірма перетворила в катакомби можуть бути ще й не приватизовані, і вони ухопившись за цю версію повідомили нам, що їдуть до голови Стрілецького кута, але вже самі, щоб отримати офіційну інформацію щодо приватизації цих земель. Звичайно навіщо нас, вони вже і так мають «отмазку», потім перед начальством відзвітують, навіть покажуть це відео, що заявник особисто був ними залучені до цієї справи.

      Отож виявляється, що ми активісти за скільки років боротьби оволоділи кращими навиками любих розслідувань ніж ці інспектори, поліціанти, прокурори та інші служби. Раніше я думав, що вони спецом прикидаються дурниками і начебто нічого не тямлять в ті чи інші справі, але я тепер після 6-ти років наполегливої боротьби з цими неуками, чітко можу заявити, що більшість з провладних мужів, депутатів, «мєнтів», прокурорів, СБУ-ників, суддів та іншої наволочі в порівнянні з простим мудрим народом і є «тупорилим бидлом», а не ми з вами за яких вони нас мають і при кожній своїй п’янці називають.

     Вибачте за вульгарність, бо накипіло так, що вже гидко про це все говорити, хочеться просто матюкатись, а може і інше. Як каже Василь Заброцький «Потрібно вже знешкоджувати паразитів, щоб на наступний рік був гарний урожай».

       Так, щось мене понесло.

     Вертаючись до теми про злодіїв піщано-гравійної суміші, хочу зауважити, що з цього нічого не вийде до поки люди масово не зорганізуються і самостійно та примусово не видворять цих варварів, які руйнують навколишню місцевість перетворюючи її в жахіття і таким чином прискорюють нам екологічну катастрофу.

     Запитаєте звідки таке переконання? А я вам відповім, з 2014р. ми активісти боремося з цими археологами. Прийшов новий прокурор району пан Никифорук теж заявив, що покладе всіх на місце, змінився начальник Кіцманської поліції теж обіцяв, тепер появився ще один новий прокурор п. Шевчук, так само завзято взявся за цю справу що з нами в телефонному режимі спілкувався майже щодня, і теж щось притих, тепер знову вже новий начальник екології закотивши рукава, різко взявся за цю справу. Чому в нас нічого не виходить зрозуміло всім, а чому в них не получається не знаю??? Мабуть “Серйозна криша” в Києві є. Скажу вам так, дай Бог щоб з цього щось вийшло, хоча маю великі сумніви. Як казав один отець: «якщо з тієї дівки буде ґаздиня то свисніть мені в ….».

     На мою думку Верховній Раді давно вже пора прийняти більш жорсткіший екологічний закон, тому що одна ст. 240 ККУ, яка передбачає до 3р. позбавлення волі, (ще ніхто не сидить за цією ст.), або незначний для них штраф, з якого вони сміються бо його розмір дорівнює 1-2 машині краденого щебеню. А в першу чергу я би за незначне порушення зразу позбавляв ліцензії, от тоді би був порядок.

     Принагідно нагадую та повідомляю громаді, бо ходять чутки, що мало інформації і люди нічого не знають. Так ось, заходите в google набираєте сайт «Націоналісти Буковини» або NAB.UA і читаєте, ну і звичайно поширюйте у різних своїх соц мережах, або відкриваєте youtube: Вітя Савчук, чим більше поширите тим більше людей узнають про ті чи інші події.

28.09.2020р.

 Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.