2021.02.18. Мамаївська ОТГ: Засідання виконкому.(відео).
  • 20.02.2021
  • |
  • 599
  • |
  • 0

     Рішенням виконкому, було затверджено схему послуг щодо збору сміття, яка буде запроваджена і діяти на теренах Мамаївської ОТГ. Ці послуги будуть надаватися фірмою, що напередодні стала переможцем тендера на конкурсних умовах.

     Вартість цих послуг, становить – 360 грн. на рік, а це означає, що (ag = 365,2425 доби для середнього григоріанського року : 360 = 1,01 коп. в день,)

     (Але для окремих категорії людей, які першими заключать договір, буде діяти безстрокова акція, а саме: знижка 50%, тобто 180 грн., на рік. Прохання не баритись і не затягувати час, щоб встигнути потрапити на акцію. Для цього потрібно буде пред’явити відповідні документи органам влади.     

    За додатковою інформацією щодо умов акції звертайтеся до своїх старостів, а також в сільську раду.)

      Договір можна буде заключити на пряму в Мамаївській сільській раді, або доручити зі складанням акта, це своїм старостам.

      Принагідно хочу застерегти, попереджаючи тих (хитро – ж…) людей, які не мають наміру вкладати договір з с/р, що вони автоматично підпадають за ст.152 кодексу України та нормативних актів, які діють на даний час в ОТГ під штрафні санкції і будуть притягнуті до адміністративної відповідальності з накладанням на них штрафу (на перший раз), в розмірі від 20 до 50 не оподаткованих мінімумів відповідно (від 340 грн., до 850 грн.). Варто задуматись, чи потрібно ризикувати та ганьбитись, адже річна послуга коштує дешевше.

     А саме головне, що нарешті на мою думку, вирішилося най важливіше питання, про те що сміття від нині буде вивозитись за межі ОТГ, що наддасть змогу нам та нашим нащадкам зберегти здоров’я а може і життя!!!

Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.