Буковинська поліція й надалі продовжує порушувати правила дорожнього руху.
  • 19.04.2021
  • |
  • 499
  • |
  • 0

Сьогодні 16.04.2021р. на протязі трьох годин мені удалося зафіксувати, як два екіпажі патрульної поліції Буковини без елементарної культури та поваги до інших водіїв, нагло їздять по дорогах, як за межами населеного пункту так і безпосередньо в населених пунктах, при цьому грубо порушуючи правила дорожнього руху. На цьому відео чітко видно, що о 13;25 хвл., перший поліцейський автомобіль з номерним знаком 07 – 05 рухався зі сторони м. Кіцмань в сторону м. Чернівці при швидкості майже 100 км/год. Цю швидкість було зафіксовано, коли поліцейське авто в с. Вителівка спускалося з горба до залізно дорожнього переїзду, де стоїть знак 50 км/год. При цьому в автомобілі не було увімкнене ближнє світло та не горіли проблискові маячки хоча б синього кольору. Чуть пізніше не доїжджаючи до залізно дорожнього переїзду вже в Мамаївцях не надали перевагу швидкій допомозі, яка буквально перед ними завершила маневр обгону двох автомобілів з виїздом на зустрічну полосу. Дальше так само на швидкості переїхали залізно дорожній переїзд і на кільці не пропустили авто чорного кольору (джип), яке вимушене було на головній (кільце) пригальмувати, щоб пропустити наглих поліцейський. (Відео уповільнено записалось саме, наче на замовлення).

    Не минуло й двох годин, і мені знову поталанило, на цей раз я за зняв вже інший поліцейський автомобіль, з номерним знаком 37- 49, (29), який рухався в населеному пункті с. Мамаївці в сторону м. Чернівці з чималою швидкістю близько 80 км/год., а в населених пунктах всі знають, що потрібно рухатись зі швидкістю не більше 50 км/год .

     Хтось скаже, що швидкість наздоганяючого завжди більша ніж в того хто рухається попереду так, це правда, але коли більше 10 секунд між автомобілями не зменшується відстань, то можна вважати, що вони рухаються майже з однаковою швидкістю. (Як було і зафіксовано на відео).

     Що на цей раз придумайте в своє оправдання панове поліцейські??? Лиш не потрібно розказувати нам казки, що поспішали на виклик.

     Звертаюся до керівництва Національної поліції в Чернівецькій області: «Прошу провести службове розслідування і притягнути порушників до дисциплінарної відповідальності та зобов’язати сплатити штраф за порушення ПДР. Нехай і поліцейські, з гарною зарплатнею в більш, як 10000 тис. грн., наповнюють державний бюджет, а не тільки інваліди, з нещасною та мізерною пенсійкою в 1769 грн, якої не вистачає навіть на ліки, мають сплачувати штрафи, бо Буковинським (мусорам), в яких а ні в душі, а ні серці не має ні стида, ні совісті, ні милосердя – (пофіґу) їх проблеми. Можу по прізвищах назвати цих (холуїв), аби їхнім батькам та родичам було соромно за своїх дітей, але на цей раз, так і бути, утримаюсь»

    Як що буде потреба, готовий надати більш детальні свідчення, номер мого телефона є в керівництва.

     (Відео додається)

16.04.2021р.

Автор: Віктор Савчук.

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.