2021.04.08. МАМАЇВСЬКА ОТГ: ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ. (ВІДЕО) Ч. 1-6
  • 21.04.2021
  • |
  • 286
  • |
  • 0

08.04.2021 року в приміщенні будинку культури с. Мамаївці відбулася четверта сесія VIII скликання Мамаївської сільської ради. На розгляд сесії виносились близько 297 важливих питань порядку денного. В основному всі питання стосувалися юридичних, соціальних та земельних питань, а саме:

 – питання прийняття в комунальну власність громади рухомого і нерухомого майна ДП «Укрспирт», про надання дозволу на розробку детальних планів та території для здійснення комерційної діяльності, про встановлення нормативів відрахувань чистого прибутку для підприємств комунальної власності, про створення Служби з перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та Служби у справах дітей Мамаївської сільської ради, про затвердження положень про відділ освіти, культури, молоді і спорту та відділ соціальної роботи Мамаївської сільської ради, про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік, про звільнення від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Мамаївська сільська рада, про включення до Переліку першого та другого типу об’єктів щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні;

– розгляд заяв і звернень громадян;

– різне.

     Найбільше питань традиційно сфери землекористування: затвердження технічної документації земельних ділянок, безоплатну передачу у власність земельної ділянки, вилучення з користування земельних ділянок, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, виділення земельних ділянок для садівництва, сінокосіння та випасання худоби, виділення земельних ділянок в оренду. Також питання щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою, надання дозволу на виготовлення детального плану території та розміщення тимчасових споруд , надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки на земельні ділянки і ін.

В блоці питань «різне» депутатами розглянуто ряд заяв громадян.

Заслухали виступ активістів громади, які звернулися з проханням до депутатів підтримати підготовлене звернення до Верховної ради України, Президента України проти підняття тарифів.

Також депутати четвертої сесії VIII скликання погодили створення юридичної особи комунального підприємства «Благоустрій».

Під час сесії затвердили Програму «Охорона навколишнього природного середовища та екологічної безпеки на території Мамаївської сільської ради на 2021-2024 роки», Положення, структуру та штатну чисельність місцевої пожежної команди, Проект рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів».

Надали згоду на створення Лужанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Василя Орелецького.

Призначили на посаду заступника сільського голови та т.в.о. старости смт. Лужани Гайдука Мар’яна Ярославовича.

В результаті засідання сесії депутатами було активно обговорено всі вищевказані питання, внесені де які зміни, враховані зауваження і пропозиції та по кожному з питань прийнято відповідне рішення.

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.