Кіцманська районна лікарня: “БУДЕМ ЖИТЬ!”
  • 3.07.2021
  • |
  • 1779
  • |
  • 0

02.07.2021р.

Баталії навколо Кіцманської районної лікарні не вщухають.

      Хочу нагадати, що місцева влада Кіцманської ОТГ й нині не може дати ради з нашою районною лікарнею, хоча всі передумови на це є: – а це і податки, і видатки, і ПДФО, і тд, і тп… Не має мабуть тільки волі та бажання, а може керівництвом ще не відбито кругленької суми передвиборчої кампанії тому так.  Натомість маємо скигління голови ОТГ «Дайте – не минайте», та дайте, та лікарня в боргах, та допоможіть не вистачає розрахуватись за електроенергію, газ, воду тощо… Таким чином залякують всю районну громаду, як що ніхто не допоможе, то ця установа може закритися і людям ніде буде лікуватися. Щоб спростувати ці плітки, хочу повідомити всім мешканцям, які проживають на території бувшого району (і не тільки їм), що це все не правда, коштів вистачає і лікарня й надалі буде функціонувати. Тим більше минулої сесії, вже Чернівецького району, проектним рішенням нашу лікарню визнано та затверджено, як опорну лікарню в Чернівецькій області. Також на цій сесії п. Хромюком В.В, (ген/директор лікарні) було озвучено, що незабаром вони отримають найсучасніший апарат ультразвукової діагностики з функцією еластографія, яким можна буде виявляти рак молочної залози, щитовидної залози та інших органів на дуже ранній стадії. Принагідно ще зазначу, що в цій лікарні від ковіду-19, померла саме менша кількість людей ніж в інших закладах Чернівецької області (так тримати, МОЛОДЦІ!!! ВСІМ ВЕЛИКА ПОДЯКА).

     А тепер перейдемо до цифр, з достовірних джерел стало відомо, що за 2020 рік отримано з лікарні податків на суму близько 9000000грн, для її утримання зі слів директора лікарні (зарплати, світло, газ, вода, тощо) потрібно приблизно 5000000грн. в рік, і це при тому, що з усього обслуговуючого персоналу лікарні, в 2021 р. надійшло до місцевого бюджету м. Кіцмань тільки ПДФО більше 3700000 грн. Також хочу нагадати, що цій лікарні на сьогоднішній день поки що одна єдина Мамаївська ОТГ перерахувала ще 600000грн.. Так що гроші є, лишень потрібно ними уміло користатись.

     А голові ОТГ маленька порада, пора зайнятися ґаздівством, а не вирішенням якихось меркантильних особистих проблем, «міжсобойчиків», адже народ все бачить і на майбутніх виборах може проголосувати за більш достойну кандидатуру. І тоді й Шипинецькі землі можуть не допомогти.

Лікарні респект, а місцеві владі ГАНЬБА!!!

02.07.2021р.

Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.