2022.01.04. У Чернівецькій обл., в с. Глиниця знову перекрита дорога.
  • 5.01.2022
  • |
  • 677
  • |
  • 0

В с. Глиниця, на р. Прут, вода знесла тимчасову переправу, а люди хочуть знести цю тимчасову недолугу владу. Цих бездарів, хрунів та злодіїв, діяльність яких, а вірніше бездіяльність і халатність вже давно дратує всю область та *добиває її до ручки*. На чолі з головою ОДА – (ковідним метрологом) Осадчуком С. та його першим замом Ковалюком Б., прихвостнем п. Павлюка начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій обл. Гахом І., головним слідчим області Чубеєм О. і тд… нач. СБУ, прокуратури, екології, митниці, податкової… Когорта цих дармоїдів, *кровосісьок*, отримуючи величезні зарплати, премії, + (цап-царап) з бюджетних коштів платників податків, ще нічого доброго не зробила для простих людей та й в цілому для області. Лиш *брешуть і крадуть, крадуть і брешуть* та ще й насміхаються з трудолюбивого, чесного народу.

До речі, біля року тому, коли було звільнено начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій обл. Гаха І.В. і цю Службу очолила інша людина, село Ростоки отримало гарний новенький міст. А пізніше, коли мабуть «папик» все порішав і на посаду НСАД в Чернівецькій області знову повернули славнозвісного горе-дорожника п. Гаха І.В, то безлад, руйнація мостів та доріг в області продовжилися:

Щодо мосту в с. Ростоки, коли там ще була тимчасова переправа і поліцейська охорона брала за її переїзд з великогабаритних вантажівок по 100-200грн. і коли внутрішня безпека їх накрила, то виявилося що і автодор під палким керівництвом п. Гаха, був замішаний у відмиванні бюджетних коштів. Докладніше за цим посиланням.

За його правління, тендер на укладку асфальту, відрізка дороги міжнародного значення Снятин – Чернівці, як що пам’ять не зраджує, виграла якась там Миколайвська фірма, якій не можна було б в самому віддаленому селі дозволити прокладати асфальт, а не те, що на міжнародній трасі. Тому, що вже на наступний рік, після дорожніх робіт, асфальт в Мамаївцях на (кольці), розкришився вщент і цій фірмі прийшлося заново все переробляти. Одним словом, якість роботи жахлива, напевно хтось гарний шмат «відкату» отримав за це. Також, мало того, що ця дорога була зроблена не якісно та ще й до того інспекція автодору дала можливість великогабаритним авто (50т), які перевозили щодня з Іспаського кар’єру тисячі тон гравійно-піщаної суміші, піску та щебню добити її до кінця. (Дубівці-Чернівці)

та (Вижниця-Дубівці). Не кажучи вже про мости, на цьому відрізку дороги, а особливо в с. Зеленів та Глиниця, останній встигли вже й демонтувати, навколо якого і виникла ця проблемна ситуація.

Світлофори цим керівництвом встановлюються де завгодно, лиш не там де потрібно. Накшталт на дуже небезпечних для життя та здоров’я людини ділянках не має, про що і просить постійно громада, а де є поруч бізнес будь ласка без проблем. І таких схожих випадків, від бездіяльності цього органу влади, можна ще перелічувати десятки, немов його (автодору) і не існує в області.

А знаєте, що відомо з виконаних робіт п. Гаха? – нарешті спромігся встановити за 6-ть років знаки 18т. перед глиницьким мостом, за 2-а місяці до його демонтажу та за один мільйон (1000000грн.) облаштувати площадку під ваги в с. Шипинцях та й і то на зиму. Хто знає щось про його більші здобутки, прошу пишіть в коментарях.

А тепер нехай думають буковинці, чи потрібний їм такий «хирівник» Служби автомобільних доріг в Чернівецькій обл., як п. Гах І.В., чи може вже давно пора його гнати в шию, авто-дорожньою (мітлою).

Також хочу зазначити, що користуючись такою гарною нагодою немов «зерно сліпі курці попало прямо в рот» за для того, щоб підняти свій рейтинг, між партіями почалися «міжсобойчики». А це вже дуже погано, тому, що замість того, а би якось спільними зусиллями вирішити нагальну проблему, від якої страждають люди, ці розборки можуть тільки погіршити ситуацію. Як кажуть в народі «Коли пани між собою чубляться – то на Іванови шкіра тріщить»

(А взагалі, як казав Кузьма Скрябін, шо цю всю «п.з…у» вже давно пора починати «п.з…и»…), а не ставати перед ними на коліна…

04.01.2022р.

Автор: Віктор Савчук

залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.