Окремі депутати Мамївської ради перетворюють її в диктаторську часів януковича.
  • 25.08.2022
  • |
  • 972
  • |
  • 0

          Сьогодні на сесії хотів підняти питання щодо діяльності московського патріархату на теренах ОТГ.НЕ ДАЛИ!!! Іце так звані (патрійоти), майданівці, які так яро підтримували Революцію Гідності. Не знаю скільки і яких ще потрібно зібрати доказів діяльності окремих депутатів, щоб на решті наші люди зрозуміли і переконалися в тому, що ці “вовки в овечих шкурах” виходили на Майдан не за покликом душі та серця, а задля того, щоб отримати індульгенцію від народу-односельчан і дорватись до влади.    

                                  ГАНЬБА!!!

Сумно те, що вони навіть не усвідомлюють як потроху перетворюються в диктаторський парламент режиму янукрвича. (всі знають чим все закінчилось). Це так називається –

           “З чим боролись. на те і напоролись”

    Таким чином, не дозволивши мені й слова мовити, депутатами були порушені Права та Свободи людини надані їй Конституцією. А це є одним із основних пунктів за який і загинули десятки тисяч мирних жителів, Небесна Сотня, тисячі патріотів а також вже більше 9000 воїнів-героїв, портрети 7-ми з них майоріли навпроти наших вельми шановних депутатів.   

    І напевно із жахом їхні очі стежили за цією вакханалію та страждали від того, що віддали вони своє життя мабуть марно…

     Але дивуватись немає чого, бо в Мамаївську раду увійшли депутати з IQ нижче плінтуса, серед яких є і такі УВАГА! що навіть належним чином читати не вміють.

       То про який регламент чи процедуру можна говорити, (які зі слів Мельничука В. І., порушуються майже кожної сесії), якщо більшість депутатів, а я переконаний в тому, навіть не зможуть вам пояснити що це таке регламент або процедура. І це ще не все, майже половина з них не знають своїх прав та обов’язків, а деякі з них, дуже далекі від питань порядку денного і навіть не розуміють за що вони голосують.

                  А це вже не смішно!!!

                Просто хочеться плакати!!!

       Сказати, що тут є якась не значна вина і головуючого, так, можливо, але повірте мені, вирішувати таку масу важливих, дуже важких, та проблемних питань, доводити їх до логічного завершення, при тому ще й потрібно популярно об’яснити, (розжувати і поставити в рот) деяким депутатам-неукам і переконати їх в тому, що саме таке буде правильне те чи інше рішення – ой як непросто. А ще й коли тебе виводять з себе не обґрунтованими звинуваченнями і вимагають в супереч закону приймати рішення на їхню користь, підставляючи себе під кримінал, то тут потрібно дійсно мати надзвичайну витримку, сталеві нерви та залізні (фаберже).

(Сьогоднішня сесія є прикладом цього).

         До речі, коли проходила гаряча дискусія, якщо це можна її так назвати, між п. Миколою та головою, то чому ніхто не заявляв про порушення регламенту, процедури, а сховали свої язики в одне місце і мовчали немов німі, тим більше, як мужики мали б встати і вимагати в оратора дотримуватись субординації, адже перед ним все ж таки знаходилась жінка. Що “кишка тонка” – ото ж.

     Хтось може подумав, що я вигороджую Наталію Миколаївну, ні, це зовсім не так і далеко не та ситуація, просто тримати у тонусі і спонукати до продуктивної праці, під час сесії депутатів серед яких є і такі безвідповідальні, яким начхати на дисципліну, культуру, повагу хоча б один до одного та на ті рішення за які вони голосують, на це потрібно мати надзвичайний талант.

       Адже багато з них навіть не розуміють для чого вони йшли в депутати: один може позволити собі розмовляти по телефоні, другий виходить курити коли заманеться. третій як щось ляпне а потім (рже) сам до себе пів години, четвертий свище, де які між собою при голосуванні влаштовують чвари, а є  і такі, що не мають бажання відвідувати сесії дивлячись на цей балаган, щоб не ставати їм подібними.

      І на кінець повертаючись до того з чого це все почалось, хочу всіх запевнити а депутатам нагадати щодо прийнятого ними ж регламенту. Не третій сесії VIII скликання при прийнятті змін до регламенту, я особисто вніс пропозицію, що кожен громадянин, голова чи представник любої громадської організації можуть внести до порядку денного на розгляд сесії, з голосу і в будь-який час проект рішення, заяву, зауваження чи пропозицію. А щоб сесія могла розглянути те чи інше питання і вноситься в порядок денний сесії в питання різне через голосування депутатів, що я і намагався зробити, ось це і є дотримання регламенту і процедури.

    Але судячи з вище викладеного нашим депутатам навіть запам’ятати такі прості речі не дано…Щоб було справедливо та без образ, зазначу, не всім. А також хочу сказати, що окремим депутатам ще дуже далеко, щоб дійти до того рівня аби зрозуміти, що “впихнуть не впихуємое та обьять не обьятное ” не можливо…

      І нажаль така ж сама, сумна ситуація на всіх рівнях рад, чи то ОТГ, чи то районних, обласних а також і Верховної ради.

    Отож в вкотре закликаю мешканців нашої громади та всіх Українців, на наступні вибори добре подумайте за кого будети голосувати…

       СЛАВА УКРАЇНІ!!!

23.08.2022р.

Автор: Віктор Савчук.

  • категорія
  • залишити коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.